.

.

Африкански Животни Слон Перење Кошница, Расклопна Перење Забавува Големи Складирање Кошница Складирање Играчка Организатор Валкана Облека Складирање Бин со Рачк

Африкански Животни Слон Перење Кошница, Расклопна Перење Забавува Големи Складирање Кошница Складирање Играчка Организатор Валкана

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Перење забавува големина е 16 x 20.8 инч.Располага со пространа простор да се одржи familys една недела промена на облека, облека, направи собата чиста и уредна.Валкана облека забавува донесе голема погодност во животот, го користите да се организираат и продавница за играчки, препарирани животни, ќебиња, списанија, крпи и повеќе.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Расклопна перење кошница користи дигитална технологија на печатење и шарени дезени, додадете боја во вашата соба.Тоа исто така може да се користи како деца перење кошница, облека складирање, бебе забавува, расадник забавува, играчка кошница, домашен текстил за складирање, играчка складирање, облека забавува, бебе производ за складирање и домашно милениче производ за складирање.ЛЕСЕН и ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Материјал на перење бин е полиестер, трајни, слободни избледи и лесен.Мали перење кошница има две здрав кожа рачки, направете го тоа лесно да се носат и лифт.Дури и со една рака, можете лесно да транспорт полна кошница за спалната соба или перење соба.РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : На перење кошница со рачки може да биде укината за лесни за складирање.Кога не е во употреба, тоа лесно може да се здипли и се става во кабинетот, за да се зачува простор.Совршен за спалната соба, playroom, колеџ домови, campers, станови, апартмани, хотелот употреба, бебе градинки и нови простории.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : Ние бидете сигурни дека ние мора да ви понуди висок квалитет на производите.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вашата e-mail во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди