.

.

MECCANIXITY Игла Совет Шише Прецизност Пластични Апликатори со Бела Капа за DIY, Чистење, Обновување, Течности, 10ml, 10 Парчиња

MECCANIXITY Игла Совет Шише Прецизност Пластични Апликатори со Бела Капа за DIY, Чистење, Обновување, Течности, 10ml, 10 Парчиња

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Иглата совет шишиња се одлични за DIY и поправка : Течности, течност бои, и други низок вискозитет течности.Погоден за подмачкување на шарки, чистење прекинувачи, подмачкување на велосипед синџир, итн.Прецизноста совет апликатори шишиња ние нудиме тука се во спецификацијата на : Капацитет : 10ml / 0.34 оз; Тело со Дијаметар : 20mm / 0.79 инчен; Телесна Висина : 55мм / 2.17 инчен; Вкупна Висина : 77mm / 3.03 инч.Овие шишиња се изработени од мек, флексибилен ЈП пластика.Капа вклопува цврсто, лесно да се пополни и дупка во совет е само право.Тие издаваат прецизно без дампинг премногу врз вашата целна.Многу лесен за употреба.Големината на отворање на е прилично мал, што значи дека може да се произведуваат многу мали точки.Да се чисти, треба да ги пополни празните шишиња со топла вода и ставете го преку иглата.Само бидете сигурни дека за да го избришете метал цевка откако ќе се заврши така како да не се пречка за тоа.Исто така, како еден совет, ако се користи за издавање цел да не се пополни сад повеќе од половина.Ова го прави полесно да се издаваат прецизно.Што е ова?Иглата совет шишиња се одлични за DIY и поправка : течности, течност бои, и други низок вискозитет течности.Погоден за подмачкување на шарки, чистење прекинувачи, подмачкување на велосипед синџир, итн.Што ќе добијам?Прецизноста совет апликатори шишиња ние нудиме тука се во спецификацијата на : Капацитет : 10ml / 0.34 оз; Тело со Дијаметар : 20mm / 0.79 инчен; Телесна Висина : 55мм / 2.17 инчен; Вкупна Висина : 77mm / 3.03 инч.Во пакетот на : 10pcs x Игла Совет Bottles Are има некои предности на производот?Овие шишиња се изработени од мек, флексибилен ЈП пластика.Капа вклопува цврсто, лесно да се пополни и дупка во совет е само право.Тие издаваат прецизно без дампинг премногу врз вашата целна.Како да се користи?Многу лесен за употреба.Големината на отворање на е прилично мал, што значи дека може да се произведуваат многу мали точки.Да се чисти, треба да ги пополни празните шишиња со топла вода и ставете го преку иглата.Она што треба да го забележи?Само бидете сигурни дека за да го избришете метал цевка откако ќе се заврши така како да не се пречка за тоа.Исто така, како еден совет, ако се користи за издавање цел да не се пополни сад повеќе од половина.Ова го прави полесно да се издаваат прецизно.

Карактеристики на понудата

Слични понуди