.

.

Douni Спиење Звук на Машина - Бел Шум на Машина со 24 Смирувачки Звуци за Спиење & Релаксација, Тајмер & Мемориска Функција,Спиење Терапија за Дете, Возрасен, Градинка, До

Douni Спиење Звук на Машина - Бел Шум на Машина со 24 Смирувачки Звуци за Спиење & Релаксација, Тајмер & Мемориска Функција,Спиење

DEN 863.28

Количина на стоки
Достапно

24 СМИРУВАЧКИ ЗВУЦИ : Douni бел шум звук машина има 24 вкупно звуци во три различни категории : 7 Фан звуци; 7 Бел Шум ;10 Класичен Природата Звуци, вклучувајќи Океански Бранови,Шума, Гром ,Брук, Штурците, Воз, Часовникот Темпирана,Campfire ,Lullaby и Феталниот Тон погоден за смирување на вашиот малку еден , вашиот постари деца во длабока,мирен сон.Тоа е вредно подарок за малку еден туш!Едноставно приклучете да го користите овој звук на машина.ЕСТЕТСКИ ПРЕФИНЕТА за статистика; спална соба; хотелска соба; дете соба совршено.Овој пренослив звук на машина за Мерење 9.7 ouces и мерење 2.3 инчи висок, ова лесно се вклопува во вашиот ранец или куферот и го прави одличен за патување или во канцеларија, се користи за ублажување на анксиозноста и спијат подобро.ТАЈМЕРОТ МИСЛЕЊЕ и МЕМОРИСКА ФУНКЦИЈА : спиење звук машина карактеристики на 30, 60 или 90-минута sleep timer (тајмер На спиење машина или може да игра цела ноќ, или автоматски се исклучува кога ќе сакате да.без разлика дали ќе се одвиваат на нап, релаксација, медитација или концентрација при учење или работа.Звукот на машина се сеќава на вашиот последен прилагодувања на тајмерот, звук, и ниво на јачина на звук кога ќе следната вклучете го.ПОДДРШКА 3,5 ММ СЛУШАЛКА и РАЗЛИЧНИ НИВОАТА на ЈАЧИНАТА на звукот : Douni Преносни звук на машина со џек за слушалки ви овозможува да слушате приватно, па нема да ги вознемири другите околу вас.Звукот на машина за спиење нуди неколку различни количини над 32 нивоата на јачината на звукот во 85d B на зумот.Можете да фина мелодија совршен ниво на звук за простор.ОНА што се ВКЛУЧЕНИ : Douni Бел Шум Звук на Машина , адаптер за Напојување, кабелот за Напојување ,Упатство . 60-дневниот гаранција за парите назад од датумот на купување и 12-месечен кавга-бесплатно гаранција.Се чувствуваат слободни да допрат до нас со било какви прашања.

Карактеристики на понудата

Слични понуди