.

.

Freewell Променлива ND (Магла Издание) 2-5 Запре, 6-9 Запре, CPL-3Pack Филтри Компатибилен со Воздух 2S Летало

Freewell Променлива ND (Магла Издание) 2-5 Запре, 6-9 Запре, CPL-3Pack Филтри Компатибилен со Воздух 2S Летало

DEN 1679.52

Количина на стоки
Достапно

Дифузија (Глупости) Сила на 1/4 со VND.Оптика : Чиста Висока Дефиниција Оптичко стакло 18 Layers Multicoated обезбеди кино искуство.Функција : 2-5 Запре еквивалентно на ND4-ND32, 6-9 Запре еквивалентно на ND64-ND512 е крајната сите-ден решение од дожд дена во светол сончев ден за сите ваши videography потреби.Она што е вклучено : Freewell Променлива ND (Магла Издание) 2-5 stop & 6-9 запре,CPL.Складирање Заштита : филтерот доаѓа со силни магнетни филтер случај.Freewell Променлива ND (Магла Издание) 2-5 Запре, 6-9 Запре, CPL-3 Pack Филтри Компатибилен со Воздух 2 S Летало.

Карактеристики на понудата

Слични понуди