.

.

Цинк Челик Заостануваат Завртки PT 3/8 Нишка x 7.00 Должина 10 компјутери.

Цинк Челик Заостануваат Завртки PT 3/8 Нишка x 7.00 Должина 10 компјутери.

DEN 1310.40

Количина на стоки
Достапно

Глава Ширина : .563", Глава Висина : .250", Конци по Инч : 7, Делумно Навој, Мин.Тема Должина : 4.00".Цинк позлатен челични навртки се спротивстави на корозија во влажни средини.Должина се мери од под главата.Цинк Челик Заостануваат Завртки PT 3/8" Нишка x 7.00" Должина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди