.

.

Electriduct Моторните Стигнале Pop-Up Биро Моќ Центар 2 AC Места + 2 USB Полнач (2.1 Amp за Брзо Полнење) со Bluetooth Звучник и Аудио Помошен Во Џек

Electriduct Моторните Стигнале Pop-Up Биро Моќ Центар 2 AC Места + 2 USB Полнач (2.1 Amp за Брзо Полнење) со Bluetooth Звучник и

DEN 4200.00

Количина на стоки
Достапно

Вграден Bluetooth Звучници и 3.5 мм Аудио Џек Моторните единица со мека на допир копче за автоматско pop-up Тивка работа. 2x AC Места 125 V 16 Amp НИ Приклучок со 6ft Кабелот за Напојување. 2x USB Полнење Пристаништа (2.1 Засилувачи вкупно) Брзо го полните вашиот паметен телефон, таблета или било која друга напојува преку USB уреди.Компактен дизајн Силна алуминиумска конструкција Моќ повеќе уреди истовремено. 3.5" Дупка со Дијаметар потребни за инсталација 20 Инчи Дозвола се бара под биро.Оваа Власт Центар обезбедува 2 125 V AC места со вкупно 16 A интензитет, и, исто така, 2 USB Порти да ја полните вашата преносни уреди до 2.1 Amp.Тоа доаѓа со 6ft кабелот за напојување.Вграден Bluetooth Звучник со Audio In 3.5 mm Џек и Контрола на Јачина на звук.

Карактеристики на понудата

Слични понуди