.

.

LabZhang 12 компјутери Пластични Заеднички Клипови,24mm Лабораторија Keck Менгеме #24 Лабораторија Keck Клипови for24/29 24/40 Заеднички Стакло Стандард Конусна Интерфејс Клип Земј

LabZhang 12 компјутери Пластични Заеднички Клипови,24mm Лабораторија Keck Менгеме 24 Лабораторија Keck Клипови for24/29 24/40 Заеднички

DEN 180.72

Количина на стоки
Достапно

Пакетот вклучува 12 компјутери пластични заеднички клипови за 24/29 и 24/40 Заеднички.Лабораторијата keck менгеме е рамна и мазна, и не ќе ги кородираат или гребење стакло.Се користи за Земјата Стакло Заеднички.Направени од ПОМ (polyoxymethylene),не можат да го издржат температури од -40°F (-40°C) да 212°F (100°C) и не е отпорен на корозивни гасови.За да се спречи зглобовите од одвојува време на реакција, треска може да се користи за да се поправи на две страни заедно.Пакетот вклучува 12 компјутери пластични заеднички клипови за 24 29 24 40 Заеднички.За да се спречи зглобовите од одвојува време на реакција, Keck стеги може да се користи за да се поправи страни заедно.Направени од polyacetal, тоа можат да го издржат температури до 302°F (150°C) и не е отпорен на корозивни гасови.Тоа се користи за да се поврзете 24 (конектор со максимален дијаметар од 24mm) внатрешна коси заеднички и 24# надворешниот коси заеднички.Ве молиме да бидете внимателни да не го користите пластични клипови за да се поправи на стакло заедно, инаку тоа е лесно да се изгори.

Карактеристики на понудата

Слични понуди