.

.

QIYI Вратата Mural ПВЦ Врата Налепници Отстранлив Ѕид Мурали Кора и се Држи Вратата Мурали за Домашна Декорација Вратата Decal 30.3 x 78.7 - Топол Песок

QIYI Вратата Mural ПВЦ Врата Налепници Отстранлив Ѕид Мурали Кора и се Држи Вратата Мурали за Домашна Декорација Вратата Decal 30.3

DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно

Оваа врата mural вклучува 2 половина на компјутери со големина 15.2" x 78.7".Крај на ѕид големина : 30.3" x 78.7" (77cm x 200cm).DIY вратата mural decals, треба да се стави заедно со себе.Премиум ПВЦ материјал & Себе Лепило Поддршка : Еко-пријателски и се отстранува.Обновливи со штета.Едноставно кора и се применуваат на мазни површини како на врати, прозорци, ѕидови, мебел, плочки, огледала, фрижидер, дрво, метал, стакло итн.Забавно и Лесно Украсување Покрие - Применува во минути, ќе изгледаат одлично за години.Лесно да се скрати на големина со ножици или алатка нож.Модерен 3 D Дигитална Printings - Карактеристики живописни бои и исклучителна слика.Не исчезнува & еко-пријателски печатење процес.Одлично за куќа декорација, реновирање и проширување на затворен визуелен простор.Лесно Нега : Лесен за чистење и брзо сушење за својата погодност.Лесно одржување на вашата врата налепница со едноставна ги на влажна крпа.Најде нова и едноставен начин да ја промените вашата досадна ѕид со врата налепница!Нашата врата mural е апсолутно најдобар начин за да ги красат вашата врата или ѕид.Совршен дома декор за вашата дневна соба, трпезарија, детска соба, или расадник врата!Премиум ПВЦ Материјал, Водоотпорен, moistureproof, еко-пријателски и се отстранува.Обновливи со штета.Само Лепило Подлогите Без лепак е потребно.Едноставно кора и се применуваат на мазни површини како на врати, прозорци, плочки, огледала, плакар, фрижидер, ходникот, дрво, метал, стакло, маса, итн.Брзо и Лесно Украсување Покрие Апликација е забавно и лесно.Со користење само на пластична картичка, како кредитна картичка или пластична squeegee.Можете да го отстраните налепници лесно од било која површина.Се применува во минути, ќе изгледаат одлично за години.Лесно да се скрати на големина со ножици или алатка нож.Модерен 3 D Дигитална Printings Карактеристики живописни бои и исклучителна слика.Не исчезнува & еко-пријателски печатење процес.Совршен за на врата & ѕид декорација, дома обновување.Внимание на Оваа врата налепница може да се залепи на било мазни површини : ѕидови, мебел, прибор, плочки, огледала и прозорци, но не се погодни за unenven, груб, текстура површини.Како да го Користите : 1. Отстранување на заклучување на вратата 2. Чистење на површината и 3. Растргнат дното хартија 4. Усогласување на објавување 5. Отстранете ги сите меурчиња користење на пластични squeegee 6. Користете нож да ја отвори вратата 7. Инсталирање на заклучување на вратата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди