.

.

JUSTWEIXING Воздушниот Компресор Делови 10pcs/Set Брзи Спојки Воздушна Линија Фитинг 1/4 Воздушна Линија Црево Фитинг Компресор Монтирање Конектор за Пневматски Алатки

JUSTWEIXING Воздушниот Компресор Делови 10pcs/Set Брзи Спојки Воздушна Линија Фитинг 1/4 Воздушна Линија Црево Фитинг Компресор Монтирање

DEN 594.72

Количина на стоки
Достапно

Сосема нов.Тип : Воздушна Линија Монтирање.Материјал : Цинк Позлатен.Големина : 1/4" BSP. 1/4" брзо ослободување уред, BSP брз полнач.Количина : 10 Pcs Package се Вклучени : 4 x 1/4" BSP Женски Thread4 x 1/4" BSP Машки Thread1 x 1/4" BSP Фитинг со Женски Thread1 x 1/4" BSP Фитинг со Машки Thread Note : ве Молиме овозможи ситни deviationdue за рачно мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори во секој компјутер, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди