.

.

Лента во Косата Екстензии Човечка Коса, 50g 20pcs Коса Екстензии Лента во, 14 Инчен Пепел Русокоса/Најсветлите Русокоса #18/613 Лента во Косата Екстензии, Свилен Прави Лесн?

Лента во Косата Екстензии Човечка Коса, 50g 20pcs Коса Екстензии Лента во, 14 Инчен Пепел Русокоса/Најсветлите Русокоса 18/613 Лента

DEN 1050.48

Количина на стоки
Достапно

【Висок Квалитет на Лента Во Косата Екстензии】9 A одделение, 100% remy човечка коса екстензии, салон за квалитет, мека како свој природен косата.Нашата лента во косата екстензии човечка коса може да трае 2-3 месеци со добра нега. 1.5 инчен ширина, 20 парчиња, 50g по пакет.Препорачуваме 2-3 сета од "коса екстензии лента во" за дебели целосна главата. 14-20inch на располагање. 【Повеќето Модерни Боја】Природни дизајн боја за вас.Натпреварот со вашата боја на коса prefect.Може да се бојадиса, зајакната (температура треба подолу 356 степени Целзиусови / 181 степени за малку време), завиткан.Светлата боја на косата може да биде обоена да потемни, потемна боја на коса само може да се бојадиса на повеќе потемна. 【Лесно да се Преземе Од Обичните испорака : 3-11 дена да пристигнат.Luckyaisha We се посветени на обезбедување на највисок квалитет на производи за убава.Ние сме еден свет-класа фабрика, дали ODM и OEM за познати брендови.Имаме високи стандардите за производите и производ контрола на квалитетот на процесот.ТОПЛО TIPSThe боја на коса кои не се појави на вашиот монитор може да биде различен од оригиналниот клип во косата екстензии поради различната резолуција прилагодувања на следење и извор на светлина.Ако не сте сигурни, соодветна боја, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе одговара на правилна боја за вас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга за да се обезбеди вашето задоволство.Вашиот охрабрување и да се советува ќе се користи за да се подобри квалитетот на нашите услуги и производи.За пребарување : лента во косата екстензии човечка коса, ленти во косата екстензии за коса, екстензии лента во лента во екстензии човечка коса, човечка коса лента во екстензии, човечка коса екстензии лента во лента во човечка коса на екстензии за коса, ленти во екстензии, мини лента во косата екстензии човечка коса, коса екстензии вистинска човечка коса лента во, remy лента во косата екстензии човечка коса, микро лента во косата extensions PRODUCTS SPECIFICATIONMaterial : 100% Remy Човековите Hair Package : 20 PCS / Package Weight : 50g / Package Tape Големина на : 1.18 * 0.55 in Hair Стил : Свилен Straight Chemical Обработка : None Hair Живот : 2-3 Месеци со Добар Употреба и Добар Care Use : Додавање Должина и Јачина, Промените Вашата Боја на Коса / Стил, Подобрена Самопочит и самодоверба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди