.

.

МАЈМУН, ЖИРАФА & ЛАВ LOLLY POP (RCD) МУВЛА зоолошката градина животните бебе туш

МАЈМУН, ЖИРАФА & ЛАВ LOLLY POP (RCD) МУВЛА зоолошката градина животните бебе туш

DEN 799.20

Количина на стоки
Достапно

Оваа мувла фах 8 мерки" x 10 1/4".На калапи се погодни за чоколадо, сапун и гипс.На калапи се за употреба со храна.Направен од јасно, еколошки PETG пластика.Може да се употребуваат и Не се за употреба со тешко бонбони.

Карактеристики на понудата

Слични понуди