.

.

2 Пакет Анти-Отсјај Екран Заштитник Компатибилен со 2018 2019 2017 MacBook Pro 13 инчен со Допир Бар Модел A2159 A1706 A1989 A2338 и без Допир Бар Модел A1708 -Matte

2 Пакет Анти-Отсјај Екран Заштитник Компатибилен со 2018 2019 2017 MacBook Pro 13 инчен со Допир Бар Модел A2159 A1706 A1989

DEN 119.76

Количина на стоки
Достапно

Најновиот анти-отсјај мат технологија, ефикасно го намалуваат екран отсјај. 100% се спореди со екран осетлив на допир.Анти нула, oleophobic слој намалување на екранот smudges.Намалување на УВ зраци и Светлина рефлексија. 95% Ултра Транспарентност Речиси невидливи.задржува оригиналниот на осветленоста на екранот за да се намали замор на очите.Нема Потреба да се зголеми екрани светлината, Не го намали животот на батеријата.Компатибилен со Mac Book Pro 13 A1706. Компатибилен со Mac Book Pro 13 A1708. Компатибилен со Mac Book Pro 13 A1989. Ве молиме овозможи заштитник големина со мала разлика.

Карактеристики на понудата

Слични понуди