.

.

Јарец Isle Живеење - Jamaican Црна рицинус - Светло Мешавина (4 мл)

Јарец Isle Живеење - Jamaican Црна рицинус - Светло Мешавина (4 мл)

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Врело масло третман за директно и брановидна коса текстури.Контрола frizz и печат на влага.Секојдневниот скалпот и здравјето на кожата.Благотворно масло да се задржи на кожата мека и хидрирани.Јарец Isle започна со донесувањето на Вистински Автентични Jamaican Црна рицинус во САД во 1992 година, после неколку години на истражување на повторно откривање на традиционалните формулација.Нашиот оган печено castor грав вода се извадени за да се зголеми хранлива вредност од рицинус – тоа е она што ние се нарекува Jamaican Црна рицинус во почетокот.Нашата нова JBCO Трилогија на исцелување масла нуди придобивки за сите.Нашите Оригинални масло е непроменета, како и секогаш, тоа е едноставно да се филтрираат за да се отстранат дивите знак.Нефилтрирани масло ние го нарекуваме XX Темно, како што е најмногу сконцентрирана.Ова е Светлината се Вклопуваат.Секојдневна искуство, мешање на филтрирана суровини рицинус со авокадо, јојоба и бадем масла за непречено смирувачки сензација.За секојдневна употреба на скалпот за сите типови коса.Ова е одлична по-туш нафта кожата да ја зачува хидратација во текот на целиот ден.

Карактеристики на понудата

Слични понуди