.

.

2 Поставува Винил Ѕид Decals Инспиративни Цитати Decals Семејство Инспиративни Винил Ѕид Налепница Мотивациони Ѕид Цитирам Зборовите Училница Украси За Дома Цитати Вин?

2 Поставува Винил Ѕид Decals Инспиративни Цитати Decals Семејство Инспиративни Винил Ѕид Налепница Мотивациони Ѕид Цитирам Зборовите

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Пакет содржина : ќе добиете 2 поставува на ѕид decals во 3 парчиња; Клучот За Успех е Акција мерки за 11 x 31.9 инчи и заврши големина е ист како еден компактен; Уште еден содржи две парчиња на кондензирана форма, мерење за 12.6 x 37 инчи; Кога ќе завршите со него, тоа се мерки за 23.6 x 39.4 инчи, но може да се DIY нив во големината, како ви се допаѓа.Пренослив и издржливи : овие инспиративни ѕид налепници се направени од винил со мат финиш, не-токсични и без мирис, трајни и се отстранува и лесно да лупам надвор и да го залепите со силна stickiness.Мотивационата цитат : винил ѕид decals се печатени со инспиративна mottoes за едноставен и елегантен украс, додека краток но моќни цитати, ви препорачуваме да се задржи се движи; Секој пат кога ќе се загледувам во позитивна велејќи ѕид decals, ќе добиете вера и храброст да се надминат пречките.Широка примена : мотивирачките велејќи ѕид налепници се погодни за разни видови на тежок и мазни површини, како и ѕидовите, стакло, огледала, врати, мебел, метал, windows, итн., додавање убав декоративни допир на вашата спална соба, канцеларија, училници и morecles.Лесно да се соберат : ви благодариме на adhesiveness, на винил цитат велејќи decals се лесно да се соберат, без потреба за екстра алатки; Можете да ги залепите на ѕидот мурали заедно во вашиот омилен стил за импресивна домашна декорација.

Карактеристики на понудата

Слични понуди