.

.

Божиќ Дрво Торба Справува Со Мулти-Функција Голем Капацитет Кеси Мебел Перница Складирање Торба Отворено Водоотпорен Полиестер Елка Ќебе Покрие Кутија Водоотпор?

Божиќ Дрво Торба Справува Со Мулти-Функција Голем Капацитет Кеси Мебел Перница Складирање Торба Отворено Водоотпорен Полиестер Елка

DEN 300.00

Количина на стоки
Достапно

Лесно да се носат : На засилен се справи ви овозможува лесно да се одржи на елката складирање перниче помеѓу чување соба и дневна соба.Отворено мебел перници торбичка,Водоотпорен материјал, водоотпорен добри перформанси.Водоотпорен, лесен, лесен за носење, и други функции, висока температура, лесно да се мијат пати.За време на употребата треба да се избегнува и остри метални брзо устата влијание.Божиќ складирање торба има двојно патент кој може да се управува без проблеми, што ќе ви овозможи да се отвори чантата е доволно широка за да се вклопи во вашиот елка лесно, без да се грижиш за оштетување на дрвото кога ќе се стави на дрво во чување торба.Лесен пристап : двонасочна/двојно патент може да биде широко отворена Божиќ складирање торба, лесно да се одржи и да се повлече, нема потреба да се соберат, само се одвиваат, а потоа внесете го вашето дрво да врши големо дрво торба за чување.Ткаенини : Polyester Color : Army Green/black Size( Приближно) : S : 116 (46") x 47 (18") x 51cm (20") M : 122 (48") x 39 (15") x 55cm (21.5") L : 173 (68") x 76 (30") x 51cm (20")Тежина : 240g Packing листата : 1pcs мебел складирање торба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди