.

.

Деца Бебе Девојка Здолништа Тимови Износени Рака Сечење На Врвот + Ананас Шорцеви Здолништа Две Парче Летна Облека Сет

Деца Бебе Девојка Здолништа Тимови Износени Рака Сечење На Врвот + Ананас Шорцеви Здолништа Две Парче Летна Облека Сет

DEN 406.32

Количина на стоки
Достапно

Памук Мешавина,Тексас.Копче затворање.Материјал : Памук мешавина +Тексас.Мека, дише и удобно.Дизајн : Кавга рака сечење на врвот,Оглавник Широк Кошули Врвот,Хаваи шема,флорални дизајн,еластична корселе,две парче сет.Мода и симпатична тексас еластична блузи,bowkont дното шорцеви панталони.Копчето Тексас износени оглавник тимови дизајн шорцеви сет.Лесни, дише и брзо сушење.Удобен и мека да се носат.Одговара за деца девојка 1-5 T. 2 парче костим за капење бебе во собата : Бебе костим за капење резервоарот врвот +тексас шорцеви.Стилски дизајн направи вашето бебе повеќе атрактивни .Совршен за Фотографија пука, бебе туш подароци, одмор партија, церемонијата, birthday (роденден), Хаваи, плажа активности, секојдневен,итн.Пакет : 1 x Девојка Strape Блузи +1 x Кратки Панталони .( 2 ПАРЧИЊА Облека во Собата ).

Карактеристики на понудата

Слични понуди