.

.

Стабилен Countertop Хартиена Крпа Стојат Магнетни Хартиена Крпа Носителот - Се Држат Филм Фармацевт, Отстранлив Магнетни Ткиво Носителот Кујна Прилагодливи Хартија Се

Стабилен Countertop Хартиена Крпа Стојат Магнетни Хартиена Крпа Носителот - Се Држат Филм Фармацевт, Отстранлив Магнетни Ткиво Носителот

DEN 536.40

Количина на стоки
Достапно

Може да биде лесно да се врши било каде во домот.Погодно да се движат на ткиво држачот. 1. Обликот е едноставен и едноставен, бојата е природен и елегантен, и површински материјал е во ред. 2. големина: 4.5 * 9 см。 совршен за заштеда на простор во мала кујна. 3. 180 степен замав на раката, погоден за хартиена крпа ролни од различни дебелини. 4. Силна магнетна сила, цврсто adsorbed на површината на фрижидерот, не ќе падне.Одделени од лево и десно, растојанието може да се постави.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашата поддршка на корисниците ќе се реши и да се направи да satisfied Product Име : Хартиена Крпа Holder Product материјал : PPProduct големина:4.5 * 9 cm Space појавување : дневна соба, кујна, студија соба, итн.Ве молиме имајте во предвид : 1. Ве молиме потврдете го големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од 0-3cm.молам да се excused2. Производот слики не се вклучуваат предмети освен производ.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете на за да влезете во нашата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца.

Карактеристики на понудата

Слични понуди