.

.

ВРВОТ+ AC Адаптер за Fujitsu ScanSnap iX1500 Документ Скенер MPN # PA03770-B005 Моќ

ВРВОТ+ AC Адаптер за Fujitsu ScanSnap iX1500 Документ Скенер MPN PA03770-B005 Моќ

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

☪【ПАРАМЕТРИ】 : Бренд-нови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V - 240 V / Направени со Највисок Квалитет. ☪【БЕЗБЕДНОСТ】 : Ова адаптери беше направен со највисок квалитет на материјали.V-0 одделение пламен retardant,OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Повеќе безбедност од други адаптер. ☪【ЗАБЕЛЕШКА】 : ве Молиме потврдете го спецификации и plug големина пред купување!Ако не можете да бидете сигурни на,ве молиме слободно.AC Адаптер за Fujitsu Scan Snap i X1500 Документ Скенер MPN # PA03770-B005 Моќ.AC Адаптер за Fujitsu Scan Snap i X1500 Документ Скенер MPN # PA03770-B005 Моќ.

Карактеристики на понудата

Слични понуди