.

.

DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 11 Про МАКС (6.5 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено Стакло Екран Заштитник - Гитара Жици Вратот

DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 11 Про МАКС (6.5 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено Стакло Екран Заштитник

DEN 119.52

Количина на стоки
Достапно

Мала ТЕЖИНА И ЗДРАВ ХИБРИД ИЗГРАДБА – Тенок, солиден, еден-парче случај штити вашиот i Phone 11 Про МАКС (6.5" Екран) од испакнатини, модринки и гребнатинки.Флексибилни TPU пластичен браник обезбедува шок доказ за заштита на рабовите на вашиот уред, додека тешко акрилик назад држи на задната страна на вашиот уред нула бесплатно!.ЗАШТИТНИ И ЛЕСЕН ПРИСТАП до сите телефонски пристаништа и копчиња на i Phone 11 Про МАКС (6.5" Екран).Независно движат копчето опфаќа обезбеди лесен операција на сите копчиња на вашиот уред.НЕМА ДА ТЕЖАТ ЌЕ НАДОЛУ – Само 0.7 унци и 0.4 инчи дебела - слајдови лесно во вашиот џеб без создавање на булбус!.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Distinct Ink обезбедува доживотна гаранција на случај себе, како и на печатени дизајн!.ПРОСЛАВАТ МУЗИКА - Обичај Печатени i Phone 11 Про МАКС (6.5" Екран) Distinct Ink Јасно Shockproof Случај со Гитара Жици Вратот Дизајн.Целосна заштита за вашиот Apple i Phone 11 Про МАКС (6.5" Екран) - Јасно Shockproof случај со Distinct Ink обезбедува целосна заштита за секоја површина на вашиот i Phone!Нашите лесен и здрав, хибридни дизајн обезбедува најдобра можна заштита за секој дел од вашиот телефон без додавање на вишок на телесната тежина или рефус!Едно парче, тенок одговара случај е само 0.4 инчи дебела и тегови само 0.7 унци, па тоа се лизга лесно во вашиот џеб и нема да тежина на вас долу!Вклучени калено стакло екран заштитник држи вашиот екран безбедни од гребнатини, чипс и пукнатини.Нашите уникатни, custom графика дизајнирана и отпечатена во право тука во сад.Изберете дизајн кој е во право за вас, да печатат директно на грбот на случај со користење на нашите посебен процес што нема да кора, нула или исчезнат.И ние го направите резервна копија со ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА на случајот и на печатени дизајн!ОБИЧАЈ DESIGNPrinted директно на грбот на случај - страни остануваат clear FLEXIBLE TPU BUMPERProvides шок & drop заштита околу рабовите на вашиот device HARD АКРИЛИК BACKProvides нула заштита на задниот дел на вашиот device TEMPERED СТАКЛО ЕКРАН PROTECTORCombines со покрена усна на предната страна на случај за да се заштитат вашиот екран од гребнатини, чипс и cracks LIFETIME WARRANTYDistinct Ink обезбедува доживотна гаранција на овие случаи, па да знаете секогаш ќе бидат заштитени.На доживотна гаранција ги покрива случај себе, како и на печатени дизајн!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди