.

.

LSYB 1:18 за Ducati-1199 Superleggera 2014 Статични Умре Фрлија Возила Колекционерски Хоби Мотоцикл Модел Играчки

LSYB 1:18 за Ducati-1199 Superleggera 2014 Статични Умре Фрлија Возила Колекционерски Хоби Мотоцикл Модел Играчки

DEN 1005.84

Количина на стоки
Достапно

Горниот материјал : Нашата умре-фрлија мотоцикл модели се направени од цинк легура, пластични делови и гуми се направени од гума материјал, и целокупниот изглед на телото е исклучителна.Еден од најдобрите подароци за одмор подароци.Топ карактеристики : Тоа им овозможува на децата да се соберат самите по себе, може да се вежба на децата е во рацете на способност, и тоа е многу лесно да се соберат.Производ функција : Нашето мото модел играчки нема да биде премногу голема или премногу мала, големината е само во право за мали раце да им помогнам околу себе, и тоа ќе се вози напред дури и на некое нежно ќебе.Независни дизајн го прави нашиот модел поубаво во целина.Можете да изберете го ова совршено спакуван играчка автомобил како роденденски подарок, Божиќ подарок, или за твоите драги деца.По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и на услуги на клиентите ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Ние ќе ви обезбедиме со совршен по-продажбата на услугата се додека не се задоволни.Производ големина : За 12cm X4.5cm X6.5cm Product материјал : Умре-фрлија Метал со пластични parts Product функција : декорација, собирање, подарок, Боја:Orange Function : ●Предни тркала и handlebar може да замав од страна на страна●Поддршка стојат вклучени●Пролет задната суспензија●Слободен-тркалање wheels Package вклучува : 1 мотоцикл модел toy Our услуга е врховен!Клиентот е Бог,може да се јавите на сопственикот во секое време кога ќе наидат на проблеми во текот на процесот на купување, без разлика кога и каде!информации за производот:метал & plastic Product packing Brand ново во оригиналната кутија.

Карактеристики на понудата

Слични понуди