.

.

Патриотски Декорација Црвена Бела и Сина 3D Ѕвезда String Светла за Денот на Независноста 4ти јули Ден на Трудот Парада Barbeque Партија Пикник, 30 Led диоди USB и Батеријата На?

Патриотски Декорација Црвена Бела и Сина 3D Ѕвезда String Светла за Денот на Независноста 4ти јули Ден на Трудот Парада Barbeque

DEN 129.84

Количина на стоки
Достапно

【Безбедно за Деца и домашни Миленичиња】Ова ДОВЕДЕ string светлина се напојува со низок напон и не би се прегрее дури и по подолг период на употреба.На бакарна жица е едвај забележителни и LED светла може да биде украсена затворен и покриени отворено. 【Лесен за Употреба и Флексибилни】Тоа лесно може да се закачи на ѕид, прозорец, врата, дрво, градина.Доведување во топла и пријатна атмосфера во вашиот дом или партија.LED string светла може да биде опериран USB кабел, само поврзете и притиснете на копчето.Тоа исто така може да се користи со батеријата пакет дека вклучени во пакетот(потребно 3 AA батерии, но не се вклучени), во случај да сакате да го користите таму некаде постои приклучок за околу.Копчето на USB кабел може да се користи за да наместите различни режими на блицот, како и. 【Мулти-Функција Далечински Управувач со Времето и Треперење Options】 Можете да го користите далечинскиот управувач во пакет за да го поставите ПРЕДВОДЕНА од бакарна жица светла, На 1-8 број на далечински контролер претставуваат 8 различни флеш опции.Исто така можете да го прилагодите осветлувањето на екранот на светлата преку Слабо копчето.Тајмерот копче на далечинскиот претставуваат 6 часа и 18 часа исклучување, (ако го вклучите светлата во 3 ЧАСОТ, ќе го исклучите во 9 ЧАСОТ и повторно во 3 ЧАСОТ наредниот ден). 【Уникатен Денот на Независноста Оркестарот Светла на Јаже】Покаже вашите патриотски дух и благодарност оваа единствена Црвена Бела Сина САД Знаме Ѕвезда string светла.Оваа три-димензија трепкане Ѕвезда има уникатен модел на површината која создава мулти-слој заврши и да ја направат да се издвоите од другите светла.Тоа може да биде и одличен додаток на вашиот 4 јули DIY работа, Меморијалниот ден, Ветерани Ден, Вашингтон Роденден, Денот на Трудот, Претседателите Ден, Американскиот Партија, Денот на Знамето, многу други прослава прилики. 【Совршен Подарок За Вашето Семејство или Пријатели】Тоа е уредни и лесни, важи за многу различни прилики, безбеден и лесен за употреба, многу добар подарок за вашите деца или мајка.Тоа може да биде голема дополнителни допир на многу настани.Тоа може да биде добар начин да покажете ја вашата љубов кон земјата и оние луѓе кои се заштитени, особено на некој во Војската.Овие црвени, бели и сини патриотски светла ќе заличи вашиот летни ноќи во шарени прослава на добра масла' САД.Издржливи, разновиден и убава, користејќи ги како мини светла, патио светла и велосипед светла, тони опции за прикажување на нив.String бела жица светла по roofline за star spangled ефект.Красат заедно со грмушки и дрвја или преглед структури во мини светла.И ништо не прави палубата или патио повеќе патриотски од шарени црвена, бела и сина боја светла.Прослават јули 4 во боја и стил како никогаш порано, со вашиот избор на овие патриотски светла.

Карактеристики на понудата

Слични понуди