.

.

VRS ДИЗАЈН Damda Планирам Про за iPhone 13, Здрав Полу Автоматски Паричникот [4 Карти] Случај Компатибилен за iPhone 13 Случај (2021)

VRS ДИЗАЈН Damda Планирам Про за iPhone 13, Здрав Полу Автоматски Паричникот [4 Карти] Случај Компатибилен за iPhone 13 Случај (2021)

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

Здрав и Мазна Полу-автоматска лизгачки технологија (САД Патент БР. 9,661,116 Б1).Удобен простор за до 3-4 картички и некои пари.Висок квалитет TPU материјал Тело и Метална База Бар за екстремен пад заштита со shockproof.Редовни Кабел За Полнење Препорачуваме - Enoughly Дебели Држачот На Просторот.Компатибилен за i Phone 13 Случај (2021).

Карактеристики на понудата

Слични понуди