.

.

Обичај Винил Банер Повеќе Големини Пченка #1 Отворено Рекламирање Печатење на Зеленчук на Отворено Водоотпорна Индустриски Двор Знаци 4 Grommets Персоналните Текст Ту?

Обичај Винил Банер Повеќе Големини Пченка 1 Отворено Рекламирање Печатење на Зеленчук на Отворено Водоотпорна Индустриски Двор Знаци

DEN 815.76

Количина на стоки
Достапно

МАТЕРИЈАЛ за КВАЛИТЕТ : Направете вашиот бизнис видлив од далеку со нашите 24x48inches индустриски знак банер направен од висок квалитет и тешки винил, која ќе трае со децении.ВОДООТПОРНА : Нашите сопствени винил банерот е особено третирани против УВ, влажноста на воздухот и водата, благодарение на нашите мастило curation.Како резултат на тоа, тие ќе не ' рѓа или слабее, што ги направи совршен за користење внатрешна и надворешна.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата внатрешна и надворешна винил знаци дојде со најмалку 4 дупки и grommets за лесно и стрес-слободен инсталацијата на било површини.Ние си замина лесно дел..Вие само треба да бидете сигурни дека тоа е директно!.СОВРШЕН ЗА РЕКЛАМИРАЊЕ : Нашите сопствени банерот е совршен за да ви даде висока видливост, како и да се прошири вашиот дофат и реклама напори.Многу јасно, храбар, лесно да се чита букви кои можат да бидат прочитани од далечина.УНИКАТЕН ДИЗАЈН И ГРАФИКА : Ние се стави многу на мислата и време во нашиот процес на дизајн.Ние сме горди да ви ги понудиме најдобрите избор на рекламирање знаци, како и најдобар избор на храна и пијалоци и зеленчук дизајни.Водоотпорна Винил Банер Двор Signs Take вашите маркетинг напори за да на следното ниво со нашите тешки-должност банери винил.Сега ќе можете да лесно да се прикаже вашата порака за клиенти, без разлика дали тоа е промоција на продажба или да гранд отворање.Совршен за рекламирање на вашата : пченка знак банер, вкусна пченка канцеларија знак, свежи фарма отворено винил, хрупкави пченка двор знаци, или зеленчук улица знак.Нашите банерот е најекономичен вид на рекламирање и може да бидат прикажана на било површини како што се ѕидови, огради, столбови, итн..Ова пченка рекламата , пченка фарм бизнис и здрава храна банер може да се користи како отворена знак, за продажба знак, канцеларија знак, улица знак или двор знаци.Текстот го чита пченка.Исто така достапни во различни големини, секогаш ќе се најде совршено се вклопуваат за вас!Нашите дизајни се професионално печатени со state-of-the-art опрема гарантира да трае со години.Ние имаме повеќе од 12 години искуство во областа на печатење индустрија за да ви нуди прекрасни детали и богата lifelike бои.НАЈДОБРИ БАНЕР НА ПАЗАРОТ!** Направени од високо квалитетни тешки винил** Совршен за затворен & отворено** Третирани против УВ и вода да трае со години** најмалку 4 дупки со grommets за лесна инсталација** Приватната, комерцијалната и јавната употреба* * * Дизајн професионално printed We понуда популарни големини на банери како што 8ft винил банер, 2x4 винил банер, 4x8 винил банер, 3x6 винил банер и повеќе!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди