.

.

Виси Фото Прикажување Слики Носители: 4pcs Наутички Ѕид Haing Слика Сирена Коса Поклон Организатор со Дрво Клипови за Подароци Спалната соба Колеџ

Виси Фото Прикажување Слики Носители: 4pcs Наутички Ѕид Haing Слика Сирена Коса Поклон Организатор со Дрво Клипови за Подароци Спалната

DEN 316.56

Количина на стоки
Достапно

Широк спектар на апликации.Погоден за трпезарија, дневна соба, кујна, канцеларија, роденден.Стабилен и ќе не е лесно да се падне, прекрасен декор за соба.Доаѓа со дрвени клипови, можете да клип фотографии и разгледници на синџири за декорација на домот.Висока класа дрвен материјал, со шик дизајн, многу уникатна убава.Мала тежина и лесно да бидат обесени.Дали се користи себе се користат како подарок.Опис Виси Фото Прикажување Слики Носители : 4pcs Наутички Ѕид Haing Слика Сирена Коса Поклон Организатор со Дрво Клипови за Подароци Спалната соба Колеџ Карактеристики - Материјал : Дрво Пакет, Вклучувајќи 4 x Фото Екранот Приврзоци.

Карактеристики на понудата

Слични понуди