.

.

DAUERHAFT Батеријата Кутија 2 Парчиња Батеријата Носителот простор за 220700/21700 Батеријата

DAUERHAFT Батеријата Кутија 2 Парчиња Батеријата Носителот простор за 220700/21700 Батеријата

DEN 1603.20

Количина на стоки
Достапно

Една батерија случај е за 2*20700/21700 батерии.Тоа не е водоотпорен.Материјалот е еколошки.Нема загадување на животната средина.Направени од високо квалитетен материјал, кој помага во заштитата на батеријата.Батеријата кутија сад е цврсти и издржливи.Една батерија случај е за 2*20700/21700 батерии.Тоа не е водоотпорен.Направени од високо квалитетен материјал, кој помага во заштитата на батеријата.Батеријата кутија сад е цврсти и издржливи.Материјалот е еколошки.Нема загадување на животната средина.

Карактеристики на понудата

Product type:
Battery Box
Material:
ABS
Suitable:
For 2*20700/21700 battery
Capacity:
1 box for 2 batteries
Package size:
approx. 9 * 8 * 2.5 cm/ 3.5 * 3.1 * 1.0 in
Package weight:
28g/ 1.0oz
Package List:
2 * Battery Boxes :

Слични понуди