.

.

BEARDO Мустаќи Раст се Тркалаат на, 8ml

BEARDO Мустаќи Раст се Тркалаат на, 8ml

DEN 246.24

Количина на стоки
Достапно

Најдобро За : развој и Исхрана на Мустаќи.Состојба, мазна, придавам влогови, бидете оние убави бради и мустаќи мека, да се управува и frizz слободни, додека, исто така, кондиционирање на кожата под и да се ослободиме од чешање.Оваа мешавина хидрира кожата, ја прави вашата брада податлив, ја подобрува растот, додека обезбедување на суптилен мириси совршен за двата дена во канцеларија и за време на викендите.Внимание : Чувате на ладно и суво место.Чувајте се далеку од децата & Очи.Не се применуваат undiluted на кожата.Ова не е козметички производ.Активен крем.Го намалува воспалението.Ја спречува кожата инфекција.Омекнува кожата.Побрза циркулација на крвта.Побрз раст.Ја спречува кршење.Rejuvenates фоликулите.BEARDO Мустаќи Раст се Тркалаат на, 8ml, Состојба, мазна, придавам влогови, бидете оние убави бради и мустаќи мека, да се управува и frizz слободни, додека, исто така, кондиционирање на кожата под и да се ослободиме од чешање.Оваа мешавина хидрира кожата, ја прави вашата брада податлив, ја подобрува растот, додека обезбедување на суптилен мириси совршен за двата дена во канцеларија и за време на викендите.Како Да го Користите : нанесете неколку капки за да го лицето коса и кожата пред да чешлање.Исто така, најдобро е да се користи правото свежи излезе од туш, или пред спиење.Состојки : Светло Течни Парафинско Масло, Кокосово Масло, Бадемово Масло, Isopropyl myristate, Cylcopenta siloxane, Б. Х. Т , Мирис.

Карактеристики на понудата

Слични понуди