.

.

Beaupretty Метал Нокти Датотеки Професионални Дома Салон Гравирани Педикир Нокти Датотека Поставите Полирање Артефакт Ноктите Полирање на Нокти Нокти Датотеки за Пом?

Beaupretty Метал Нокти Датотеки Професионални Дома Салон Гравирани Педикир Нокти Датотека Поставите Полирање Артефакт Ноктите Полирање

DEN 1852.80

Количина на стоки
Достапно

Лесен и удобен за користење.Мазни ноктите датотеки што може да се користи за прст и пети ноктите.Оваа датотека прави ноктите полирање побрзо и полесно, што е многу високо ефикасни и практични.Површината на ноктите датотеки е многу безбедно, средување на ноктите мирно и удобно.Парична казна и безбедно материјал не му наштети на ноктите, безбедна и сигурна, може да ги убеди да ја користите.Како сигурен нокти датотека алатка, може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктот, итн.Опис Овие практични нокти датотеки се многу лесен за употреба.Едноставно датотека на вашиот ноктите нежно во и назад движење, внимателно поднесување и обликување на нокти' s.Еден единствен на нокти датотеки е нивната способност да се поднесе во која било насока без оштетување на ноктите.Тие оставете ноктите мазна, без грапав рабови.Ви нудиме здрави и убави нокти.Карактеристики - Боја : Сребрена/- Материјал : не ' Рѓосувачки челик, Цинк легура/- Големина : 9. 20 X1. 00 X0. 50cm/ 3. 62 X0. 39 X0. 20in/- На површината на ноктите датотеки е многу безбедно, средување на ноктите мирно и удобно./- Оваа датотека прави ноктите полирање побрзо и полесно, што е многу високо ефикасни и практични./- Како сигурен нокти датотека алатка, може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктот, итн./- Парична казна и безбедно материјал не му наштети на ноктите, безбедна и сигурна, може да ги убеди да ја користите./- Лесен и удобен за користење.Мазни ноктите датотеки што може да се користи за прст и пети ноктите./ Пакет Вклучувајќи 3 нокти датотеки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди