.

.

Qualsen 35 Слотови Сет од 2 Дијамант Сликарство Садовите за Складирање, Дијамант Везови Кутија, Дијамант Сликарство Алатка Додатоци за Уметнички Занает

Qualsen 35 Слотови Сет од 2 Дијамант Сликарство Садовите за Складирање, Дијамант Везови Кутија, Дијамант Сликарство Алатка Додатоци

DEN 429.36

Количина на стоки
Достапно

2 пакети од 35 мрежа дијамант слика складирање, 5 мали мрежи во ред, 7 реда, во една кутија.Сите мини контејнери се одделени, ќе може да ги извади за практично користење.Фиксен дното лента со 35 слот за да се спречи мини контејнери во хаос.Дијамант сликарство чување материјал : висок квалитет ,направени од издржлив PP пластика, здрав и издржлив,безбеден и хигиенски, не се кршливи, не е лесно да се деформирани, и употреба трае долго.Совети на големина : Надвор дијамант сликарство складирање големина : 6.5 х 4.7 x 2.4 инчен(165 x 120 x 60 mm), секој мал сад големина : 2 x 1 x 0.4 инчен(50 x 25 x 10 mm).Секоја мрежа е опремен со леплива етикета хартија. 【Ве молиме потврдете големина детали пред да нарачате】.Дијамант сликарство складирање карактеристики : Секоја мрежа може да се отстрани за лесна употреба и складирање, празно налепници може да го одбележи зборови.Можете да се види јасно преку транспарентен дијамант сликарство складирање.Дијамант сликарство складирање е направен за мали предмети, како што се дијаманти, бисери, помине уметност rhinestones кристал, зрнца, семиња, обетки studs, прстени и така натаму.Ве молиме да ги даде топол домдијамант слика складирање, никогаш не се грижите за губење на нив повеќе. 5 мали мрежи во ред, 7 реда, во една кутија.Сите мини контејнери се одделени, ќе може да ги извади за практично користење.Фиксен дното лента со 35 слот за да се спречи мини контејнери во хаос.Дијамант сликарство складирање со леплива етикета ви помогне да ги организирате и да се најде вашите дијаманти со боја код многу полесно.Дијамант складирање кутија е добар помошник за 5 D дијамант сликарство.Дијамант складирање кутија видови на дијамантски честички на различни бои и форми во кутија, и понудите проштална хаосот и губење на дијаманти. 5 мали мрежи во ред, 7 реда, во една кутија.Сите мини контејнери се одделени, ќе може да ги извади за практично користење.Фиксен дното лента со 35 слот за да се спречи мини контејнери во хаос.Дијамант сликарство складирање со леплива етикета ви помогне да ги организирате и да се најде вашите дијаманти со боја код многу полесно.Дијамант складирање кутија е добар помошник за 5 D дијамант сликарство.Дијамант складирање кутија видови на дијамантски честички на различни бои и форми во кутија, и понудите проштална хаосот и губење на дијаманти.Ве молиме да го потврдите Qualsen дијамант сликарство големина на чување детали според слики, и таму е слика на кутија во рака за референца.

Карактеристики на понудата

Слични понуди