.

.

AVUE AVG20WBV-3D 19.5 видео надзор за Безбедност LED Монитор со 3D Чешел Филтер, 1920 x 1080 со Висока Дефиниција, 2X CVBS Текст, 2X CVBS Јамка Надвор .USB и SD Картичката влезови

AVUE AVG20WBV-3D 19.5 видео надзор за Безбедност LED Монитор со 3D Чешел Филтер, 1920 x 1080 со Висока Дефиниција, 2X CVBS Текст,

DEN 5798.88

Количина на стоки
Достапно

19.5 инчен Висока Резолуција LED Мониторот. 1920 x 1080 Full HD со 3 D чешел филтер. 2x HDMI, 2x BNC и 2x Аудио Влезови, USB и SD Картичката влезови. 2 Looping BNC Излез и Аудио излез.Мулти-Јазик на OSD.Оваа поголем дисплеј има различни LED екран со подобрена агол на гледање од 170 Степен и хоризонтална и вертикална.Мени интерфејс е многу подобрена со полесно UI навигација и предниот панел со копчиња.Слики и боја температура поставувања овозможи визуелна прилагодување кон вашите потреби.

Карактеристики на понудата

Слични понуди