.

.

Sealey SS4X85 Ø4 x 85mmStraight месо тело Ротари Влијание Вежба Малку

Sealey SS4X85 Ø4 x 85mmStraight месо тело Ротари Влијание Вежба Малку

DEN 173.76

Количина на стоки
Достапно

Идеален за општа намена дупчење во повеќето ѕидани производи.За употреба во 1/2" чак со ударни инструменти.Спакувани се во пластични паричник.Идеален за општа намена дупчење во повеќето ѕидани производи.За употреба во 1/2" чак со ударни инструменти.Спакувани се во пластични паричник.

Карактеристики на понудата

Слични понуди