.

.

34ASP13B4M2RT,Вклучете се Префрлате НА Ниту еден ОД SPDT Круг Лост PC Иглички 20VAC 20VDC 0.4 VA PC Планината (25 Предмети)

34ASP13B4M2RT,Вклучете се Префрлате НА Ниту еден ОД SPDT Круг Лост PC Иглички 20VAC 20VDC 0.4 VA PC Планината (25 Предмети)

DEN 3445.20

Количина на стоки
Достапно

EU Ro HS : во Согласност ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен Actuator Стил : Тркалезна Лост Пол Фрли Конфигурација : SPDT Switch Конфигурација : ЗА Ништо НА Черупка Тип : Unthreaded Максимална Моќност Оценка (VA) : 0.4@20 VAC 20 VDC Dielectric Сила : 1000 Vrms Минимум Изолација Отпор (MOhm) : Максимум 1000 Контакт Отпор (m Ohm) : 10 Електрични Живот (Циклуси) : 40000 Actuator Боја : Хром Actuator Должина (mm) : 13.97 Број на Редови : 1 Монтажа : PC Планината Престанок Стил : PC Иглички Број на Терминали : 3 Терминал Должина (mm) : 6.35 Терминал Теренот (mm) : 4.7 Печат : Епоксидна Печат Локација : Терминали Печат Опис : Епоксидна Домување Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Тело Ориентација : Прави Минимум Оперативни Температура (°C) : -30 Максимум Оперативни Температура (°C) : 85 Големина Тип : Минијатурни Тело Должина (mm) : 12.7 Черупка Должина (mm) : 7.1 Тело Длабочина (mm) : 6.86 Телесна Висина (mm) : 8.89 Производ Должина (mm) : 12.7 Производ Длабочина (mm) : 6.86 Производ Висина (mm) : 31.51.

Карактеристики на понудата

Слични понуди