.

.

cnomg 12pcs Зимски земјата на Чудата Снегулка Партија Украси Собата Виси Бела Хартија Фан Оркестарот Снегулки Garlands Банер Декорација за Замрзнати Роденден ChristmasTree Нова ?

cnomg 12pcs Зимски земјата на Чудата Снегулка Партија Украси Собата Виси Бела Хартија Фан Оркестарот Снегулки Garlands Банер Декорација

DEN 686.40

Количина на стоки
Достапно

WAHT ЌЕ ДОБИЕТЕ : вкупно 12 парчиња.зимски земјата на чудата снегулка сет вклучува : 1pc 40cm/15.7 инчи шупливи фан,3pcs 35cm/13.7 инчи снег вентилатор,1pc 30cm/11.8 инчи шупливи фан,1pcs 20cm/7.8 инчи шупливи фан,4pcs 15cm/5.9 инчи снег вентилатор,2 жици снегулка string (секоја снегулка дијаметри е 5cm/1.9 инчи, секој string 50 парчиња, 4 метри/157inches).СНЕГУЛКА ПАРТИЈА ДЕКОРАЦИЈА ШИРОК АПЛИКАЦИИ : овој бело виси хартија фанови оркестарот снегулки garlands е совршен за зимски земјата на чудата Роденден,Божиќ,бебе туш,свадба,Детска соба декорација.овие убави асортиман на саќе ткиво хартија снегулки и pearled cardstock снегулка garlands се совршен натпревар за зимски тематските партии и прикажува, особено за Замрзнати Роденден, Божиќ и Нова Година Партија, Зимски земјата на Чудата Партија, Свадба, Бебе Туш.СНЕГУЛКА ПАРТИЈА ДЕКОРАЦИЈА ШИРОК АПЛИКАЦИИ : овој бело виси хартија фанови оркестарот снегулки garlands е совршен за зимски земјата на чудата Роденден,Божиќ,бебе туш,свадба,Детска соба декорација.овие убави асортиман на саќе ткиво хартија снегулки и pearled cardstock снегулка garlands се совршен натпревар за зимски тематските партии и прикажува, особено за Замрзнати Роденден, Божиќ и Нова Година Партија, Зимски земјата на Чудата Партија, Свадба, Бебе Туш.СИГУРЕН КВАЛИТЕТ : овие Божиќ мраз бела снегулка украси се направени на квалитет на хартија материјал,кој е солза-отпорни, lightwighted.Овој сет е сигурен и здрав, не згаснат, дупка, шушка надвор и сплит, кој што долго време за апликацијата.ДОБАР ПАКУВАЊЕ ВИСИ СНЕГУЛКА ДЕКОРАЦИЈА : овие хартија фанови да пристигнат во станот пакет.на снегулка garlands се пораби со здрав бел конец.Тоа е многу лесно да инсталирате и да работат поради посветен снегулка форма.Само се одвиваат, а потоа го стави на и висат тоа и можете да ја користите.Спецификација за производ : Боја : бела Материјал : хартија Пакет Icluded : 12 парчиња зимски земјата на чудата снегулка сет вклучува : 1pc 40cm/15.7 инчи шупливи фан 3pcs 35cm/13.7 инчи снег вентилатор 1pc 30cm/11.8 инчи шупливи фан 1pcs 20cm/7.8 инчи шупливи фан 4pcs 15cm/5.9 инчи снег вентилатор 2 жици снегулка string (секоја снегулка дијаметри е 5cm/1.9 инчи, секој string 50 парчиња, 4 метри/157inches) Количеството : 12 парче Лесно да се Постави : Потсетување : Бидејќи не постои физичка споредба, потрошувачите немаат многу разбирање и концепти за големината на производот.Ве молиме прочитајте детален опис на производот големина и боја количество внимателно пред да го купат.Поради прирачник за мерење, големината, ќе има грешка од 0-1inches, ве молиме да се разбере.Топло корисниците на услугата;cnomg се Специјализирани во Обезбедување на добар производ и 24-часа брз прашање одговор.Било какви прашања,можете да побарате помош.

Карактеристики на понудата

Color:
white
Material:
paper
Package Icluded:
12 pieces winter wonderland snowflake set includes
1pc 40cm/15.7inches hollow fan :
3pcs 35cm/13.7inches snow fan :
1pc 30cm/11.8inches hollow fan :
1pcs 20cm/7.8inches hollow fan :
4pcs 15cm/5.9inches snow fan :
2 strings snowflake string :
(each snowflake diameters is 5cm/1.9inches, each string 50 pieces, 4 meters/157inches) :
Quantity:
12 piece
Easy to Set Up:
Reminder
Warm customers' service;cnomg Specialize in Providing good product and 24-hours quick question answer.Any question,you can ask for help. :

Слични понуди