.

.

QBA Работи Капа со Копчето Долга Коса, Прилагодлив Работи Шапка Sweatband Памук конска опашка Носителот, Вратоврска Назад Капи за Жените & Мажи, Една Големина, Розова Заја

QBA Работи Капа со Копчето Долга Коса, Прилагодлив Работи Шапка Sweatband Памук конска опашка Носителот, Вратоврска Назад Капи за

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Копче затворање.Машина За Миење. [Премиум Материјалот & Прилагодување] 100% високо-одделение памучна ткаенина, светлина, удобно & дише.QBA Bouffant Стил Капи имаат elasticized бенд и врски во задниот дека може да се носи на два начини : лабаво Врзани во грбот или Врзан во конска опашка.Една големина може да одговара најмногу. [Конска опашка Торбичка & Копчето Дизајн] За долга коса, на конска опашка торбичка ви помага да ја прилагодите вашата коса, прави да изгледа професионално и брзо.Со копчето околу уво страна која може да се избегне ремени за страни за да се направи вашите уши му наштети или да се брчки на лицето. [Здрав Сечење & Шиење] Оваа работна капа е целосно рачно изработени, фини детали и занетчиството, со бод е фиксна и обновливи по повторува се мијат.Еластична бенд на грб обезбедува екстра stablity да се задржи косата во место и да се обезбеди да не се направи да се чувствуваат никаква нелагодност, дури и тоа е затегнати. [Влага Wicking Sweatband] Надгради мека sweatband со Влага Wicking третман,брзо сува, се задржи свежа додека си работат напорно,која брзо може да ги апсорбира сите потење и НЕМА ПОВЕЌЕ пот капки на очите кога ќе се носи капа.Ззп може да се задржи на чело на чиста и сува по долго време работи. [Ризик-слободен Купи Гарантира] Ние и ветуваме на 12-месечна гаранција за квалитет на производот , ако имате било каков проблем во врска со нашата работа капи, се чувствуваат слободни да контакт.Машина Перат.Дише.Тај-назад памук бенд.Унисекс, лесно да се поправи.Ние сме обезбедување на добра работна шапка до вас со ажурирани дизајн - Копчето, удобно sweatband и еластичен завој на грб.На унисекс работи шапка е што се користи за спречување на косата паѓа во различни работна средина, погоден за носење во сите годишни времиња.Ако сте во потрага за совршен работи шапка одговара на вас, ние го препорачуваме ова за вас.

Карактеристики на понудата

Слични понуди