.

.

2021 Lenovo IdeaPad Flex 5 14 FHD IPS Multi-Touch Премија 2-во-1 Лаптоп КОМПЈУТЕР, AMD 6-Core Ryzen 5 4500U (Победи i7-10710U), 16GB RAM меморија, 1TB PCIe SSD, позадинско осветлување Тастатура, Пенкало, Windows 10 + HDMI К?

2021 Lenovo IdeaPad Flex 5 14 FHD IPS Multi-Touch Премија 2-во-1 Лаптоп КОМПЈУТЕР, AMD 6-Core Ryzen 5 4500U (Победи i7-10710U), 16GB

DEN 4079.76

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.AMD Ryzen 5 4500 U (победи i7-10710 U) Процесор (6-core, 2.3 GHz До 4.0 GHz, 8 MB Cache), 16 GB DDR4 Меморија 2666 MHz, 1024 GB PCIE SSD. 14" FHD (1920 x 1080) IPS Multi-Touch 250 nits LED Дисплеј, AMD Radeon Серија. 802_11_AC, Bluetooth 5.0, Читач на картички, HD Аудио со Стерео Звучници, веб Камера, Отпечатоци Читателот. 2 x USB 3.1 Тип-А, 1 x USB 3.1 Тип-В, 1 x HDMI, 1 x приклучок за Слушалки/Звучници/Line-Out Приклучок.Позадинско осветлување Тастатура, Windows 10 Дома 64-битна, 52.5 WHr 3-cell lithium_ion, 3.31 lb, Сива, се Вклучени : Дигитално Пенкало, се Вклучени : HDMI Кабел.PC4 Sale Продавница за Електроника продава компјутери со надградена конфигурации.Ако компјутерот измени (наведени погоре), а потоа производителот кутија ќе се отвори, за да бидат тестирани и се проверуваат и да ја инсталирате надградба за да се постигне спецификации, како рекламира.Ако не се измени наведени, објектот е неотворена и неизпробван.Дефекти & флеки се значително намалени од страна на нашите во-длабочината на инспекција & тестирање.Дизајн : 2-во-1 Design Hard Диск : 1 TB PCIe SSDMemory : 16 GB DDR4 SDRAM 2666 MHz Included : Дигитално Пенкало, HDMI Cable Optical Диск : No Display : 14" FHD (1920 x 1080) IPS Multi-Touch 250 nits LED Display Screen Резолуција : 1920 x 1080 Touchscreen : Yes Processor : AMD Ryzen 5 4500 U (победи i7-10710 U) Процесор (6-core, 2.3 GHz До 4.0 GHz, 8 MB Cache)Графика : AMD Radeon Series Operating систем : Windows 10 Дома 64-bit Bluetooth : Bluetooth 5.0 WLAN Конективност : 802_11_ACAudio : HD Аудио со Стерео Speakers MCR (Читач на картички) : Микро SD Картичка Reader Keyboard : позадинско осветлување Keyboard Security Карактеристики : Отпечаток Reader Built-во HD Камера : Yes Ports : 2 x USB 3.1 Тип-А, 1 x USB 3.1 Тип-В, 1 x HDMI, 1 x приклучок за Слушалки/Звучници/Line-Out Jack Battery : 52.5 WHr 3-cell lithium_ion Color : Gray Dimensions L x W x H (инчи) : 12.66 x 8.56 x 0.82 Тежина : 3.31 lbs.

Карактеристики на понудата

Слични понуди