.

.

Маркетинг Носители 17W x 11Х Хоризонтална Знак Носителот Пакување од 1 Јасно Акрилик Писмо Placard Форма се Прикаже Известување Документ Литература Продавница Пред Слик?

Маркетинг Носители 17W x 11Х Хоризонтална Знак Носителот Пакување од 1 Јасно Акрилик Писмо Placard Форма се Прикаже Известување Документ

DEN 1056.00

Количина на стоки
Достапно

Целокупната Димензии : 17"W x 11 1/8"H x 4"D. Видливата површина : 17"W x 11"H. Безбедна, Само-Стои База – Овие Маркетинг Носители табела производи се едноставен и елегантен, премија акрилик знак носители и совршен за прикажување на вашите слики, реклами и брошури.Секоја рамка има солидна база за да се осигура дека тоа е здрав, силен и не ќе падне врз кога е поставен на било каква рамна површина.Брз, Едноставен и Професионални – Овие елегантни, професионален изглед рамки се брз и лесен за употреба.Едноставно внесете го вашиот литература или фотографија преку слот за брз и професионален начин да се прикаже Реклами, Менија, Знаци или Флаери во кристално јасни и лесно да ги видите начин!.Лесен за Користење, Лесен за Чистење – Секоја рамка има отвор за лесно да вметнете слики, книги, брошури, реклами, менија и на секој друг вид на информации што сакате да ги прикажете.Маркетинг Носители 17"W x 11"H Страна Оптоварување Продавница Знак Holder Overall Димензии : 17"W x 11 1/8"H x 4"DViewable област : 17"W x 11"HSecure, Само-Стои База – Овие Маркетинг Носители табела производи се едноставен и елегантен, премија акрилик знак носители и совршен за прикажување на вашите слики, реклами и брошури.Секоја рамка има солидна база за да се осигура дека тоа е здрав, силен и не ќе падне врз кога е поставен на било каква рамна површина.Брз, Едноставен и Професионални – Овие елегантни, професионален изглед рамки се брз и лесен за употреба.Едноставно внесете го вашиот литература или фотографија преку слот за брз и професионален начин да се прикаже Реклами, Менија, Знаци или Флаери во кристално јасни и лесно да ги видите начин!Лесен за Користење, Лесен за Чистење – Секоја рамка има отвор за лесно да вметнете слики, книги, брошури, реклами, менија и на секој друг вид на информации што сакате да ги прикажете.Овој сестран табела знак носител е совршен за да се прикаже бизнис-знаци, рекламни пораки, информации за производот, за цените, табела менија, фотографии, и многу повеќе.Направен од јасно акрилик, од страна на вчитување рамка им овозможува на печатен материјал за да биде лесно да се вметнат и се отстранети додека каква искривена назад дизајн нуди оптимално гледање на сигнализацијата.Дополнително, од страна на вчитување дизајн овозможува брз и лесен знак ажурирања додека воскресна, триаголник база обезбедува стабилност и заштита од течни spills.Маркетинг Носители делукс разноврсна рамки се совршено погодна за секој настан и употреба.Овие акрилик знак носители се големи за сместување во ресторани, хотели прием области, свадби, училишта и други објекти за да ги прикажете вашите информации на јасен и лесно достапен начин.

Карактеристики на понудата

Слични понуди