.

.

Новороденче Девојки Облека Летање Ракав Romper+Симпатична Панталони+Headband 3PC Младата Девојка Облека Сет

Новороденче Девојки Облека Летање Ракав Romper+Симпатична Панталони+Headband 3PC Младата Девојка Облека Сет

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% памук.Материјал : мека и удобна, погоден за кожата на девојки на возраст од 0 до 24 месеци.Функција : Слатки долги ракави romper +лак панталони.Шармантна мало девојче панталоните костум, можете да го носат во пролет, есен и зима.Големина : 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци.Новороденото девојче облека,направи вашиот мал добиете многу комплименти со оваа облека сет.Прилики : погоден за повеќе наврати, како секојдневен, забава, роденден партии,бебе слика ,бебе туш подароци,божиќ, нова година,церемонија, фотографија.Пакет се вклучени : 1 x долг ракав romper + 1 x Шарени Панталони+1 x Headband.

Карактеристики на понудата

Слични понуди