.

Премиум Материјали Нашата коса клипови за жените се направени од висококвалитет акрил, пластични мате�

КРЕИРАЈТЕ го ВАШИОТ ФРИЗУРИ со нашите модни додатоци за коса.Уникатен дизајн и лесен.Удобно за секојдне

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

100% сосема нов и висок квалитет.Нов моден дизајн, Многу Убава.Стил : Мода / Неврзан / Сладок / Едноставен / Д�

Категорија : Hairpin.Боја : сива, беж, црна.Материјал : Ткаенина.Атрактивен производ, погоден за давање отида�

【Црна Врана Hairpin, Hairpin Врана】Домот ретро hairpin коса додатоци, обликот на hairpin е летање врана, додавајќи ун�

СКЕНОВИТЕ на Безбедност за МРИ техничар и докажани во наставата болница 3.3 инчен средни едно парче стру�

Ќе добиете 24pc Убава 3 инчен Бутик Коса Лакови.Одговара и за бебето девојки, бебиња, години, деца,тинејџер�

✿СИМПАТИЧНА, СТИЛСКИ 10 ПАРЧИЊА : 5 различни бои на пеперутка коса клипови, 5 различни бои на лак за коса к�

Тип : Коса Клипови.Материјал : Акрил.Стил : корејски стил.Пол : Жена / Девојки.Пакетот вклучува : 1 Buc Коса Кл

Пакетот вклучува : 1 Pc Губење на ноктот.Процес : Рачно Изработени.Материјал : Пластика / Смола.Пол : Жена.Го

Снегулка Hairclip.Оваа прекрасна коса клип е полн со прекрасни кристали камења, создавање на високо wattage иск

Стил : домот, светло и удобно да се одржи; да осигураат дека расфрлани коса е далеку од лицето.Погоден за �

Пакет : ќе добиете 25 Компјутери коса клипови во различни стил и боја,Можете да ги додадете во вашата днев

Предмет тип : Headwear.Материјал : Пластика.Стил : корејски стил.Боја : сина,зелена,бела,кафе.Пакетот вклучува

Додадете pizzazz вашето бебе девојки со супер симпатична назад на училиште изгледа кога носат косата лаков

Прекрасната sequin лакови за коса клипови се состои од два дела : тркалезна глава глувчето ушите и sequin лако�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ПАКЕТ НА 80 PCS : косата лакови се со рачно изработени високаквалитет grosgrain лента и спроведен со алигатор к�

Предмет : Headwear.Материјал : крпа / Легура / бисер.Боја : црна,бела.Големина : околу 8 см.Пол : Женски.Предмет : H

100% сосема нов и висок квалитет.Нов моден дизајн, Многу Убава.Стил : Мода / Неврзан / Сладок / Едноставен / Д�

[Голема Вредност утврдена] ќе добиете 6 мат шноли во 6 различни бои.Секој од ноктот во облик на косата кли�

4 Различни стилови во еден пакет : ќе добиете 4 парчиња на различни стилови на метал s за да изберете од се�

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Предмет тип : Headwear.Материјал : Кадифен,Легура.Стил : Fshion стил.Боја : Погледнете го како на сликата.Погоден

【Моден Дизајн】Оние желкашколка косата клипови за жените карактеристики популарен модел изгризано ди�

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Моден тренд : коса, плетенка прстени се нови топли косата додаток; Стојат во вашата коса и додава внимани

Убава коса прибор, погоден за ponytails, плетенки, кратка коса.Рачно изработени свадба тиара ќе ви донесе дом

Пол : Жените.Оддел Име : Возрасни.Материјали : камен.Предмет Тип : Headwear.Стил : Мода.Пол : Women Department Име : Adult Mat

Исто така може да се користи за задржете косата додека сечење или обликување;Погоден за секоја прилика,�

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо