.

.

Сјајна Црна Цвет Флорални Пластични 3.25 Долго Barrette Коса Клип Ноктот Менгеме Боја на Косата Клипови за Жени

Сјајна Црна Цвет Флорални Пластични 3.25 Долго Barrette Коса Клип Ноктот Менгеме Боја на Косата Клипови за Жени

DEN 503.28

Количина на стоки
Достапно

КРЕИРАЈТЕ го ВАШИОТ ФРИЗУРИ со нашите модни додатоци за коса.Уникатен дизајн и лесен.Удобно за секојдневна завојувани.ПРЕКРАСНИ HEADBAND.Ве charmer и елегантен.Изработени со квалитетни материјали и со убава комбинација на бои.Убаво дизајнирани да одговараат на различни фризури.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА.Губење на бендот е совршен подарок за вашиот љубовник, семејството, пријател.ЛЕСЕН И УДОБЕН ЗА НОСЕЊЕ.Косата карики се погодни за секојдневна употреба, свадба, матурска партија или други прилики.ДОБРО ЗА СТИЛИЗИРАЊЕ НА КОСАТА ВО РАЗНИ ПЛЕТЕНКИ.Губење на бендот е удобно и да ја задржите вашата коса далеку од вашето лице.КОСА ДОДАТОЦИ ЗА ЖЕНИ НИКОГАШ НЕМА ДА ИЗЛЕЗЕ ОД МОДА.Убава коса чешли даде доверба и ги заврши сите неформални или свечен изглед.Употреба на оригиналниот коса, накит ви овозможува да се издвоите од толпата, привлекување на дополнителни внимание.Мали коса клипови во косата екстензии се користи за да се создаде фризура може целосно да ја смените сликата, кријат стил дефект или да го промените стилот на своите водителка.Користење на коса додатоци за жени е категоризираат како на најлесен и повеќето достапни начин за да додадете привлечност и женственост на било која слика.Оригиналниот косата клипови ќе го дополни облека и ја даде на готовиот изглед.НЕЖНА КОСА ДОДАТОЦИ СЕ ДИЗАЈНИРАНИ ДА ГИ КРАСАТ ВАШАТА КОСА!Неверојатно, еден мал детал, како hairpin може целосно да го промени вашиот имиџ, тоа им даде сјај и мистерија.Кристал чешли за коса треба прво на сите ќе биде атрактивна и удобно.

Карактеристики на понудата

Слични понуди