.

.

12 Пакет за Коса од Ноктот Клипови, 3.1 Инчен Средна Коса Клипови, Не се лизга Плоштадот Ноктот Клипови за Жени/Девојки, Правоаголник Коса Канџи Додатоци, Акрилик Бана?

12 Пакет за Коса од Ноктот Клипови, 3.1 Инчен Средна Коса Клипови, Не се лизга Плоштадот Ноктот Клипови за Жени/Девојки, Правоаголник

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Премиум Материјали Нашата коса клипови за жените се направени од високо-квалитет акрил, пластични материјали и безбедно метал пролет, кои се трајни и флексибилен, лесен за употреба и е тешко да се скрши, не се токсични, добро за вашата коса, лесна за употреба и тешко да исчезнат или да се прекине.Широк Апликации Овие средна коса клипови може да се задржи вашата коса уредно и сува кога ќе се прави чистење на лицето, направи се, готвење, капење, кои датираат или работат.И тоа е исто така погоден за лица, церемонии, birthday (роденден), банкет и секојдневно носење.Обезбедува сте мрзливи или елегантен изглед.Лесен за Употреба Овие косата клипови за густа коса се едноставен и лесен за користење, тие можат да се среди косата брзо и не влијае на вашата работа, и да ви обезбеди формални или неформални фризура сакате. 6 различни бои за да го изберете, натпревар и со вашиот секојдневен живот облекување и го направат вашиот изглед повеќе шармантна и стилски.Одговара за Сите Фризури-Без оглед на вашата коса е густа, тенка или нормално, нашиот плоштад коса ноктот одговара за сите фризури, бидејќи нашиот ноктот клип користете interlocking заби дизајн, таа може да се одржи вашата коса цврсто, нема да падне лесно и не на штета на вашата коса.Супер симпатична и стилски.Совршен Подарок Избор Овие коса ноктот клипови за жените може да обезбеди многу различни убави стилови на косата, толку жени или девојчиња ќе се допаѓа оваа 90-тите години коса додатоци.Можете да испратите на вашата девојка, сестра, сопруга и мајка како подарок на Жените Ден, Денот на Мајката, birthday (Роденден), Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ и нова година.Овие средни ноктот клипови се одлични за кратка коса, права коса, кадрава коса, густа коса, тенка коса, средна густа коса и половина до губење на секојдневието!Погоден за сите фризури од различни возрасти.Нашиот медиум косата клипови за густа коса се истражувањето симпатична и модата, па можете да ги користите за било какви прилики.Поради различни рачни мерни методи, големината дадена од нас може да биде малку поинаков од вистинската големина.Бојата може да малку се разликува од вистинската поради разликата светлина и surrroundings.Нашата коса клипови за жените се направени од високо-квалитет акрил, пластични материјали и безбедно метал пролет, кои се трајни и флексибилен, лесен за употреба и е тешко да се скрши, не се токсични, добро за вашата коса, лесна за употреба и тешко да исчезнат или да се прекине.Оваа косата клипови за стил се погодни за сите фризури и лесен за користење, тие можат да се среди косата брзо и не влијае на вашата работа, и да ви обезбеди формални или неформални фризура сакате.Материјал : ABS, Метал Пролет.Големина : 3.1 x 1.9 x 1.1 инч.Облик : Плоштад.Боја : 12 бои.Пакет : Плоштадот Ноктот Клипови * 12. Answer : ___________________________ Note : .Поради различни рачни мерни методи, големината дадена од нас може да биде малку поинаков од вистинската големина.Бојата може да малку се разликува од вистинската поради разликата светлина и surrroundings.

Карактеристики на понудата

Material:
ABS, Metal Spring Size

Слични понуди