.

.

Издржливи со Хексадецимален Копче Nickle Железо Обложено U-Заеднички, Универзална Заеднички, 2 парчиња за Модел на Автомобил Модел Брод(Внатрешен Дијаметар 88mm)

Издржливи со Хексадецимален Копче Nickle Железо Обложено U-Заеднички, Универзална Заеднички, 2 парчиња за Модел на Автомобил Модел

DEN 258.96

Количина на стоки
Достапно

Направени од премиум метал материјал, тоа е издржлив и има долг животен век.Овој заеднички или спојување поврзува цврсти прачки чии оски се склони да се едни со други. 100% сосема нов и висок квалитет.Широко се користи за поврзување модел автомобили, модел бродови, роботи итн.Тоа е најчесто се користат за да можат што пренесува ротари движење. 100% сосема нов и висок квалитет.Овој заеднички или спојување поврзува цврсти прачки чии оски се склони да се едни со други.Направени од премиум метал материјал, тоа е издржлив и има долг животен век.Тоа е најчесто се користат за да можат што пренесува ротари движење.Широко се користи за поврзување модел автомобили, модел бродови, роботи итн.

Карактеристики на понудата

Material:
Nickle plated iron
Inner Diameter:
5*8mm, 6*8mm, 8*8mm (Optional)
Length:
35mm / 1.4in
Outer Diameter:
14mm / 0.6in
Weight:
48g~54g / 1.7oz~1.9oz (approx.)
Package list:
2 * Universal Joints (with Set Screws) :
1 * Hex Key :

Слични понуди