.

.

Моторни Спојка Заеднички, Вратило Спојка Заеднички, 42mm Должина Универзален Модел Брод Робот за Модел на Автомобил

Моторни Спојка Заеднички, Вратило Спојка Заеднички, 42mm Должина Универзален Модел Брод Робот за Модел на Автомобил

DEN 1087.20

Количина на стоки
Достапно

100% сосема нов и висок квалитет.Широко се користи за поврзување модел автомобили, модел бродови, роботи итн.Тоа е најчесто се користат за да можат што пренесува ротари движење.Направени од премиум метал материјал, тоа е и има долг животен век.Овој заеднички или спојување поврзува цврсти прачки чии оски се склони да се едни со други.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Овој заеднички или спојување поврзува цврсти прачки чии оски се склони да се едни со други.Направени од премиум метал материјал, тоа е и има долг животен век.Тоа е најчесто се користат за да можат што пренесува ротари движење.Широко се користи за поврзување модел автомобили, модел бродови, роботи итн.Спецификација : Материјал : Метал Внатрешен Дијаметар : 8mm / 0.3 во Надворешниот Дијаметар : 16mm / 0.6 во Должина : 42mm / 1.7 во Тежина : 45g / 1.6 оз (прибл.) Пакет листа : 1 * Универзална Заеднички 2 * Завртки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди