.

.

Моторни Конектор, Металик Материјал Навалите Едни со Други Универзална Спојка Вратило Заеднички за Модел на Брод

Моторни Конектор, Металик Материјал Навалите Едни со Други Универзална Спојка Вратило Заеднички за Модел на Брод

DEN 2174.40

Количина на стоки
Достапно

☉【МАТЕРИЈАЛ】Направени од премиум метал материјал, тоа е издржлив и има долг животен век. ☉【ЦВРСТИ РОД】Овој заеднички или спојување поврзува цврсти прачки чии оски се склони да се едни со други. ☉【ШИРОКО се КОРИСТИ】Широко се користи за поврзување модел автомобили, модел бродови, роботи итн. ☉【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】Тоа е најчесто се користат за да можат што пренесува движење. ☉【НОВ КВАЛИТЕТ】100% сосема нов и висок квалитет. 100% сосема нов и висок квалитет.Овој заеднички или спојување поврзува цврсти прачки чии оски се склони да се едни со други.Направени од премиум метал материјал, тоа е издржлив и има долг животен век.Тоа е најчесто се користат за да можат што пренесува движење.Широко се користи за поврзување модел автомобили, модел бродови, роботи итн.

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Material:
Metal
Inner Diameter:
Approx. 15.9mm/0.6in
Outer Diameter:
Approx. 32mm/1.2in
Length:
Approx. 85mm/3.3in
Package Weight:
Approx. 360g/12.7oz
Package List:
1 x Coupling :
2 x Screw :

Слични понуди