.

.

Hemobllo Earbud Carring Случај Безжична Слушалка Случај Капакот на Држачот за Складирање Торба за во Уво Слушалки Мини Торбичка со Carabiner Компатибилен за Галакси Пупки(Розова

Hemobllo Earbud Carring Случај Безжична Слушалка Случај Капакот на Држачот за Складирање Торба за во Уво Слушалки Мини Торбичка со

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Преносни со carabiner, ова earbud носителот случај можат да бидат лесно е прикачена на вашиот ранец или чантата, лесен за носење, практично и корисно.Малку earbud случај складирање пошта се многу корисни за чување & организирате вашите Air Pods, слушни помагала, USB кабелот за полнење, USB флеш диск, SD картички, монети, клучеви, и други мали предмети.овој мал случај торбичка лесно може да се стави во вашиот џеб или торба за патување.Исто така доаѓа со 5 преносни carabiners, овозможува на своите полесно да го прикачите на вашиот ранец.Внатре мрежа џеб нуди добра заштита за вашиот Air Pods, слушалка, и други мали предмети, избегнување на нив од заплитане или гребење.Исто така, мека обвивка е dustproof, и лесно да се чисти.Случајот се направи слушалки кабел за да биде подобро поставени без куп,мрежа може да се оддели corded, слушалки, кабли или други работи кои може да ги спречи извртување или смеса заедно.Description Shockproof и водоотпорен ЕВА тешко школка и мека внатрешна лагер понуда мулти заштита, ефикасно спречување на вашиот приклучок за слушалки или мали gadgets, од несреќа се откажат, испакнатини и гребнатини.Карактеристики-Применливо : Samsung Galaxy пупки телевизија во слушалки.-Материјал : Пластика.-Големина : Околу 2.16 X2.16 X1.18inch /5.50 X5.50 X3.00cm .Пакет Including1 x слушалка складирање торба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди