.

.

PIPETTO iPad Mini 5 (2019) / Мини 4 TPU Luxe Оригами Црна Lambskin/Заоблачено Тенок Проѕирен Случај со 5-во-1 Стојат Позиции за Apple iPad со Smart Cover Авто Sleep/Wake Функција

PIPETTO iPad Mini 5 (2019) / Мини 4 TPU Luxe Оригами Црна Lambskin/Заоблачено Тенок Проѕирен Случај со 5-во-1 Стојат Позиции за Apple

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

Дизајниран за i Pad Mini 5 (2019) / Одговара на i Pad Mini 4 (2015). 5-во-1 Стојат Позиции.Авто Sleep/Wake функција се протега на батеријата страна.до 20%!.Направени од Шок Абсорбента TPU.Нашата популарна и најдобро продаваниот Оригами е сега на располагање за новиот i Pad Мини 5 (2019) и i Pad Mini 4 (2015 година) во 14 привлечни бои и материјали 2.Ние го обновува нашиот класичен Оригами стил да го вклучите боја исти TPU браник за подобрување на шок апсорпција и додаде премиум јасно поликарбонат назад.Јасно назад нуди трајни заштита од гребење и удари, додека ги покажувате вашиот i Pad.Овој случај е направен за луксузно еластична вегетаријанска lambskin кожа "luxe" материјал и обрабени со луксузни microfibre.Ние тоа го нарекуваме 'вегетаријанска храна,' lambskin бидејќи тоа не е направено од животинско материјали, но се чувствува и изгледа неверојатно мека и премиум како вистински buttery lambskin кожа. (Навистина, ние би предизвик да се на самото место на разликата!).На "Оригами" виткање стил на smart cover е она што го прави навистина исклучително во однос на функционалноста и употребливост.Тој нуди вкупно 5 различни се залага за вашиот i Pad Mini : 1 x ергономски пишување позиција (исто како на Apple Smart cover) 1x исправена гледање позиција (исто како на Apple Smart cover) 1x исправена широка база позиција (совршен за фах маси или на нестабилни површини) 1x ниска широка основа (позиција, идеални за користење во кревет или на троседот). 1x портрет позиција (совршен за Face Time и видео повици).Предметот е дизајниран со целосен пристап до двете камери, волумен копчиња и полнење поени, додека обезбедување на целосна заштита.На smart cover работи со i Pad е сон-се разбуди функција, ставајќи го вашиот уред во режим на спиење кога поклопецот е затворен и проширување на вашиот батеријата до 20%.Доаѓа со нашите Доживотна Гаранција и не quibble 14-ден се враќа политика.

Карактеристики на понудата

Слични понуди