.

.

Mauve розови рози пар цвеќиња од флорални букет boho везени appliques железо-ons закрпи нови S-1226

Mauve розови рози пар цвеќиња од флорални букет boho везени appliques железо-ons закрпи нови S-1226

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Секој печ мерки 2.25 инчи широк (мерено од најширока точка) од 4.5 инчи висок.Идеални за украсување на вашите фармерки, капи, торби, јакни и кошули.Нашите appliques исто така, може да биде пораби на.Бесплатни светот испорака, БЕЗ КУПУВАЊЕ на ОГРАНИЧУВАЊЕ!.Железо-На Инструкции - Спреј за вода на задната страна на печ; Место парче на облека; да поставувате железо температура на "памук"; Покрие печ со парче влажна крпа; Железо за 30 до 40 секунди се Претвори облека внатре кон надвор и железо, додека не се исуши.

Карактеристики на понудата

Слични понуди