.

.

Валтер 11A123 12x1/8x1 Portacut Леано Железо и Челик Cut-Off Тркала за Преносни Пили Тип 1 Одделение A24, 10 парчиња

Валтер 11A123 12x1/8x1 Portacut Леано Железо и Челик Cut-Off Тркала за Преносни Пили Тип 1 Одделение A24, 10 парчиња

DEN 3071.76

Количина на стоки
Достапно

Премиум сечење и тркала за гас и електрична енергија пили.Општа намена сечење на челик и леано железо.Засилен за дополнителна безбедност.Овие премиум тркала издвоите како најсигурен cut-off тркала за сите on-сајт на сечење работни места.Засилен за дополнителна безбедност и формулиран за оптимален сечење брзина и на тркалото на животот сооднос, Portacut е префериран избор за професионалци кои побарувачка само најдобрите во перформанси и jobsite безбедност.За користење со леано железо и челик.Пакет од 10.

Карактеристики на понудата

Слични понуди