.

.

Трговија Тела 06108TR-МБС Гравитацијата Лани 6 x 18, BPA-Free Tritan од страна на Eastman, Јасно со Црна

Трговија Тела 06108TR-МБС Гравитацијата Лани 6 x 18, BPA-Free Tritan од страна на Eastman, Јасно со Црна

DEN 660.96

Количина на стоки
Достапно

Одлично за закуски, природната храна, кафе, состојки.Лесно да се чисти.Издржливи.Foodservice подготвени.Ова е 06108 TR-МБС (мерки 6" широк x 18" високи) Трговија Тела гравитацијата бин со црна рачка и капак.Bpa free.Секој бин доаѓа со задржување на копчето (p/n 06205a) за обезбедување на отпадоци на вашиот shelving единица.

Карактеристики на понудата

Слични понуди