.

.

Итни Аларм Светилка Предупредување Светло за Итни случаи (за Патот

Итни Аларм Светилка Предупредување Светло за Итни случаи (за Патот

DEN 2272.80

Количина на стоки
Достапно

Професионална процесот на производство, одлична отпорност на вода.Оваа соларна менувачот има вградена батерија, полнење во текот на денот и флеш во ноќта автоматски, лесен за употреба.Направени од hight квалитет пластични материјали, и безбедност.Таписерии изработка, долг животен век, и совршена изведба.Погоден за места кои им е потребна сопирачките, како што се патот, брод, и др.Опис : Оваа соларна LED менувачот е направен од hight квалитетен материјал, вода доказ, анти-корозија.Видлив спектар може да се нагоре за да го 500-1000 метри, совршен за користење во патот, брод, и др.Карактеристики : Направен од hight квалитет пластични материјали, и безбедност.Професионална процесот на производство, одлична отпорност на вода.Таписерии изработка, долг животен век, и совршена изведба.Погоден за места кои им е потребна сопирачките, како што се патот, брод, и др.Оваа соларна менувачот има вградена батерија, полнење во текот на денот и флеш во ноќта автоматски, лесен за употреба.Спецификација : Школка материјал : Plastic Working струја : 300 ASolar панел струја : 100ma Working напон : 3 VPower : 2.5 WBattery капацитет : 500mah Led мушка : 3 Flash фреквенција : 50 пати/min Visible опсег : 500-1000m(во текот на ноќта)Целосна власт континуирано време : 60hours Light боја : Red Quantity : 1pc Package се Вклучени : 1 x Соларна LED Предупредување Светлина Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Карактеристики на понудата

Shell material:
Plastic
Working current:
300A
Solar panel current:
100ma
Working voltage:
3V
Power:
2.5W
Battery capacity:
500mah
Led bead:
3
Flash frequency:
50 times/min
Visible range:
500-1000m(in the night)
Full power continuous time:
60hours
Light color:
Red
Quantity:
1pc
Package Included:
1 x Solar LED Warning Light :
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.

Слични понуди