.

.

WickedGoodz Голема Dane Decal - Куче Раса Браник Налепница - за лап-топ компјутери Tumblers Windows Автомобили Камиони Ѕидови - Полна Боја

WickedGoodz Голема Dane Decal - Куче Раса Браник Налепница - за лап-топ компјутери Tumblers Windows Автомобили Камиони Ѕидови - Полна

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Умре сече 5 инчен Голема Dane Винил Decal со гордост се Направени во САД.Нашите Налепници се премногу лесно се применува и да се совршени за било браници, scrapbooks, прозорец, кајак, camper, ладилници, ѕидови, автомобили, камиони, лаптопи, шишиња со вода, или гимнастик.Лесно се применува на било каква мазна површина, кора и се држи.Квалитетот на отворено водоотпорен налепница винил ќе трае долго време и никогаш нема да згаснат.Нашите decals има 6 годишно траење на живот и се отпорни на напукнување, бледнее, и пилинг.Тие може да се користи за внатрешна и надворешна употреба и да се придржуваат на не-porous површини.Совршен Голема Dane Сопственик Подарок - Овие налепници се направи голем дар.Секој decal доаѓа затворен во пластична ракав за да се спречи оштетување во превозот.Налепници создателот одличен подарок за луѓе кои сакаат да ги покажат своите хобија, интереси, домашни миленици, и политички погледи!.Се продава од Wicked Goodz - Ние сме мали семејни работи компанија со седиште надвор од сончеви Флорида и им понуди голем избор на Сопствени Персоналните Винил Decals и Винил Налепници .Ние се гордееме на интегритетот и квалитетот на нашите производи и цврсто стојат зад сето она што ние го продаде.Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да го направи тоа право.

Карактеристики на понудата

Слични понуди