.

.

Geekria QuickFit Протеини Кожа Замена Уво Влошки за JBL E35, E45bt, E45, C45BT Слушалки на Уво, Перници, Слушалки Earpads, Уво Чаши Поправка Делови (Сив)

Geekria QuickFit Протеини Кожа Замена Уво Влошки за JBL E35, E45bt, E45, C45BT Слушалки на Уво, Перници, Слушалки Earpads, Уво Чаши

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Замена earpads направени со висок квалитет мемориска пена и протеини кожа.Го замени вашиот ислужени earpad перници / уво покрие / уво чаши.Им даде на вашите слушалки нов earpad.Направи сосема нов изглед.Издржливи и долготрајни, квалитет направени уво влошки.Компатибилен со JBL E35 E45bt E45 C45 BT earpads.Исто така, ќе се вклопат другите брендови и моделите, проверете димензии на вашите слушалки.Грешки Се Случуваат.Имаме Ви се Опфатени.Со Geekria Sure Fit, ние бидете сигурни дека ќе имаат целосен мир на умот, кога шопинг за било earpad ги нудиме.Ако сте направиле грешка појавување на вашите слушалки тип, или earpads не се вклопуваат, ќе се направи целосна реконструкција.Компатибилни Слушалки : - Компатибилен со JBL E 35, E 45bt, E 45, C 45 BT earpads.Answer : ___________________________ Note : - Слушалки замена уво подлога само, уредот не е вклучен.Пакетот Вклучува : - Еден сет на уво перници.Направени од страна на Geekria.

Карактеристики на понудата

Слични понуди